Доставка та оплата

ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

Замовлення обробляються в період з 9:00 до 16:00 з Пн по Пт. Якщо Ви оформили замовлення після 16:00, його обробка переноситься на наступний робочий день.

ДОСТАВКА

Замовлення на суму від 1000грн. та оплаті на картку - ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА
Доставка товарів здійснюється з м. Луцьк по всій території України.
Доставка проводиться через логістичну службу «Нова Пошта» в межах України. Наш менеджер повідомить Вас про вартість доставки під час підтвердження замовлення у телефонному режимі. Розрахувати вартість доставки можна самостійно за адресою http://novaposhta.ua/frontend/calculator/ua.

Також є можливість обрати іншу службу доставки за бажанням замовника. Вартість доставки розраховується згідно тарифної сітки перевізника.
Доставка проводиться у строки від 1 до 4 днів. Максимальний термін доставки – 14 календарних днів з дня підтвердження замовлення, але ми робимо все можливе, щоб Ви отримали Ваше замовлення якомога раніше.

САМОВИВІЗ

Якщо Ви проживаєте у м. Луцьк, то можете самостійно забрати замовлення за адресою: м. Луцьк, вул. Конякіна, 24. Для цього при оформленні замовлення оберіть опцію «Самовивіз». Товар поступить у пункт видачі на день погодження замовлення з менеджером інтернет-магазину «Захід-Мото» і зберігатиметься протягом 3 робочих днів.
Пункт видачі замовлень працює з 9:00 до 18:00.
Доставка до пункту видачі безкоштовна.

ОПЛАТА

Оплата проводиться готівковим розрахунком при отриманні товару. Якщо сума замовлення не перевищує 150грн., оплата проводиться по перерахунку. Також при замовленні великогабаритного товару, консультант «Захід-Мото» повідомить суму авансу, який потрібно буде сплатити до відправлення товару. Сума авансу розраховується відповідно до вартості доставки.

ЯКІСНИЙ ТОВАР

Інформацію про особливості товару Ви можете уточнити у наших консультантів, щоб замовити саме те, що Вам потрібно. Перед відправкою товар ретельно оглядається на предмет відсутності дефектів та пошкоджень, щоб Ви отримали лише якісне.
Кожного дня ми спрямовуємо свої сили заради збільшення асортименту та задоволення потреб наших клієнтів.
Доставка якісного товару в короткі терміни є нашим основним пріоритетом.